Vitrinler ve pencere camlarından dünyanın dört bir yanındaki en son teknoloji ürünü binalara kadar, camın mimarideki rolü yıllar içinde muazzam bir şekilde gelişti. Cam cephelerin ve yapıların her yerde bulunması, camın şeffaflığının bir sonucu olarak ışığı geliştirme, yayma, yansıtma ve aktarma yeteneklerinden gelmektedir.

Daha şeffaf yapılar arzusuyla hareket eden cam genişlikleri daha da büyümeye ve dolayısıyla daha karmaşık hale gelmeye devam ediyor. Yapısal cam sistemlerinde, yük taşıyıcı cam için birincil zorluk, malzeme bütünlüğüdür.

Atrium Transparan Cephe Sistemleri teknolojisindeki yeniliklerle birlikte fabrikasyondaki en son gelişmeler, malzemenin doğal gücünü artırmış ve cam mühendisliğinde cüretkar ilerlemelere yol açmıştır.

Atriyum cephesi maksimum şeffaflık ve bol gün ışığı ile karakterize edilir ve mevcut binanın mimarisine kusursuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanır. Mutlak şeffaflık ve minimalist tasarım arayışında, çerçeve ortadan kaldırılır ve tamamen transparan materyallerle değiştirilir. Çerçevesiz yapı, hava kadar hafif görünümüyle mekana hayat verir.

Proje bir otel lobisi, alışveriş merkezi, ofis binası veya hemen hemen her tür ticari ve yaşam alanına entegre edilebilir, özel ihtiyaçlara uyacak bir cam atriyum veya ışıklık tasarlanabilir ve inşa edebilir.

Temperli cam, lamine emniyet camı, yalıtımlı cam, polikarbonat ve akrilik dahil olmak üzere çeşitli seçenekleriyle atrium transparan cephe sistemleri tasarlanabilir. Şirket içi tasarımcılarımız, proje yöneticilerimiz ve lisanslı yapı mühendislerinden oluşan ekibimiz, projeyi ön konseptten tasarım geliştirme aşamasına ve inşaatın tamamlanmasına kadar götürür.

Basit eğimli veya A-çerçeveli çatı pencerelerinden karmaşık kubbe yapılarına kadar, Prestij Cephe olarak, mühendislik, proje yönetimi ve inşaat için eksiksiz çözüm sunarız.

Prestij Cephe özel tasarlanmış cam atriyumlar ile iç mekanlara gün ışığı getirir, projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde teslim eder.