Ofis tasarımları, oluşturmak istediğiniz şirket kültüründe büyük rol oynar. Düzen türü, çalışanınızın memnuniyet düzeyini, tutumunu ve organizasyonunu belirleyebilir. Dolayısıyla, şirketinizin işbirlikçi, sosyal ve enerjik bir ortama sahip olmasını istiyorsanız, açık bir ofis bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Açık ofislerin daha iyi iletişimi ve ekip çalışmasını teşvik ettiğine inanılıyor. Açık ofisler çoğunlukla, pazarlama ajansları, gazetecilik haber odaları ve grafik tasarım şirketleri gibi çalışan bağlılığına ve katılımına dayanan şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Çalışanlarınız arasında mahremiyet istiyorsanız, bölümlere ayrılmış özel ofisler en iyi seçimdir. Gizlilik, karar verme sürecinde önemli bir rol oynar. Ayrıca çalışanlarınız arasında bir güvenlik duygusu oluşmasına yardımcı olur. Etraflarında bir duvar varken, boşta kalmaktan veya işle ilgili olmayan bir şey yapmaktan korkmak zorunda değiller.

Kapalı ofisler, hukuk firmaları, muhasebe büroları ve finans sektöründeki diğer işletmeler gibi konsantrasyon ve sessiz çalışma alanları gerektiren işleri olan şirketler için daha iyi kullanılır.

İster açık ofis ister kapalı ofis tercih edin, Prestij Cephe hayalinizdeki ve planınızdaki çalışma alanını yaratmak için en yüksek performansı sergileyecektir.